ARCHLine.XP 2018 R1 180907 Build 660 – نرم افزار معماری و طراحی داخلی – اخبار بازی CS8

ARCHLine.XP نرم افزاری بسیار عالی برای BIM و یا مدلسازی ساختمان است. مدلسازی ساختمان معمولا به صورت سه بعدی انجام میگیرد ولی با طراحی سه بعدی متفاوت است. طراحی سه بعدی تنها نمایی از چیزی که طراحی خواهد شد به ما میدهد ولی مدلسازی ساختمان علاوه بر طراحی ساختمان به صورت سه بعدی تمامی اطلاعات مورد نیاز اعم از ضخامت دقیق دیوارها، مواد به کار رفته، هزینه ها و … را به طراحی اضافه میکند. با این کار در تمامی مراحل ایده پردازی، طراحی و توسعه، اطلاعات دقیقی در اختیار ماست که میتوانیم از آن برای پیش بینی هزینه ها استفاده کنیم. این نرم افزار به صورت دقیقی قادر به طراحی نمای داخلی و خارجی انواع بناهای مسکونی است. شما میتوانید با ارائه اطلاعات دقیق به این نرم افزار یک مدل سه بعدی دقیق از طراحی ساختمان داشته باشد.

با این نرم افزار می‌توانید فضاها را تقسیم بندی نمایید و برای هر فضا نام و رنگ مورد نظر را تعیین کنید. همچنین می‌توانید نقشه‌های سه بعدی گوگل را نصب نمایید و دقیقا در مکان مورد نظرتان به طراحی بپردازید و در نهایت فضای طراحی شده را به صورت سه بعدی مشاهده کنید. خروجی این برنامه به فرمت KMZ می‌باشد که ذخیره و اشتراک گذاری فایل در Google Earth را ممکن می‌کند.
 
ویژگی های نرم افزار ARCHLine

کاملا مستقل و عدم نیاز به نرم افزارهای طراحی سه بعدی
طراحی مدل ساختمان به صورت سه بعدی و دقیق
امکان مشاهده مقطعی مدل در زوایای مختلف
امکان ایمپورت و اکسپورت فرمتهای IFC, SKP, DXF, DWG, PDF, OBJ, 3DS, JPG, TIFF, BMP, PNG و GBXML
بروز شدن خودکار مستندات به محض تغییر در مدل سه بعدی
امکان استفاده از اشیاء سه بعدی و آماده برای طراحی
مرتب سازی خودکار قسمتهای مختلف بر اساس ویژگی های مختلف
امکان ارسال خروجی به اکسل
و…

 
نوشته ARCHLine.XP 2018 R1 180907 Build 660 – نرم افزار معماری و طراحی داخلی اولین بار در موسسه رایانه تدبیر (MRT). پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *