Readiris Corporate 17.0 Build 11519 /17.0.1 Mac – تبدیل عکس به متن و PDF – اخبار بازی CS8

Readiris Corporate نرم افزاری هوشمند که به این گروه از نرم افزارها OCR گفته می شود و از فنوری هوش مصنوعی بهره می برد. نرم افزار Readiris قابلیت تشخیص و خواندن متون از رو تصاویر را دارا می باشد. همیشه تبدیل اسناد غیرقابل ویرایش به اسناد قابل ویرایش از نیازهای متداول طیف گسترده‌ای از کاربران بوده است. نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که با استفاده از فناوری OCR (مخفف Optical character recognition و به معنی نویسه‌خوانی نوری) اسناد غیرقابل ویرایشی مانند PDF را به اسناد قابل ویرایش مثل Word تبدیل می‌کنند اما نرم‌افزاری که از زبان فارسی نیز پشتیبانی کند بسیار کم و انگشت‌شمار است؛ Readiris نرم افزار قدرتمندی در این زمینه با پشتیبانی از زبان فارسی می‌باشد.Readiris مشهورترین و شاید بهترین نرم‌افزار تبدیل متون فارسی غیرقابل ویرایش به قابل ویرایش است.

نرم افزار Readiris یکی از قویترین نرم افزارهای OCR است، این نرم افزار معمولاً به صورت رایگان بر روی دستگاه های اسکنر ارائه می شود، تاکنون در سراسر جهان بیش از 10 میلیون نسخه از این نرم افزار به فروش رفته است .
ویژگی های نرم افزار Readiris Corporate

تبدیل PDF غیرقابل ویرایش به PDF‌ قابل ویرایش و جست‌وجو
تشخیص تصاویر از متون و جداکردن آن‌ها در نتیجه‌ی عملیات تبدیل
پشتیبانی از اسناد با صفحات بسیار
قابلیت شناسایی کارت ویزیت (فقط در نسخه‌ی Corporate)
هماهنگی و یک‌پارچگی با سرویس‌های ابری
پشتیبانی بیش از 130 زبان از جمله فارسی
ساخت اسناد XPS
ساخت اسناد PDF
پشتیبانی از زبان پارسی
و…

 

نوشته Readiris Corporate 17.0 Build 11519 /17.0.1 Mac – تبدیل عکس به متن و PDF اولین بار در موسسه رایانه تدبیر (MRT). پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *